59. Akt muže
signováno iniciály vpravo dole tužkou
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 22 cm, výška: 30 cm, rámování: 31,5 x 23,5 cm
Konec dražby: 11.06.2018 20:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč