59. Mořské vlnobití
signováno vpravo dole, čištěno, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 81 cm, výška: 50,5 cm, rámování: 67 x 97,5 cm
Konec dražby: 09.11.2022 20:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč