59. Zátiší s dezertem
Signováno a datováno vlevo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1966
Šířka: 53 cm, výška: 39,5 cm, rámování: 51,5 x 65 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.12.2022 20:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč