Zátiší s dezertem

Signováno a datováno vlevo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1966
Šířka: 53 cm, výška: 39,5 cm, rámování: 51,5 x 65 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 13.12.2022 20:53 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč