6. Domek v horách
signováno a datováno vlevo dole.
Technika: olej na kartonu, datace: 1895
Šířka: 22 cm, výška: 15 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 04.01.2022 20:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč