Evropská škola - krajinka

rámováno
Technika: olej na plechu, datace: 18./19. stol.
Šířka: 23 cm, výška: 16 cm, rámování: 24 x 31,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 23.05.2022 20:27 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč