6. Krajina s řekou
nesignováno, malba zašpiněna
Technika: olej na kartonu
Šířka: 73 cm, výška: 50 cm, rámování: 62 x 84 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.09.2020 20:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč