6. Květiny ve vázy - 2 ks

signováno nečitelně
Technika: olej na dřevě
Šířka: 10 cm, výška: 12 cm, rámování: 15,5 x 13,5 cm

Konec dražby: 15.09.2020 20:06 SELČ

Dosažená cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
500 Kč9.9.2020 20:21:59