6. Les
nesignováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 29 cm, výška: 46 cm, rámování: 57,5 x 40 cm
Konec dražby: 08.10.2020 20:07 SELČ
Dosažená cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (1)
částka | příhoz |
800 Kč | 8.10.2020 20:02:10 |