6. Les

nesignováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 29 cm, výška: 46 cm, rámování: 57,5 x 40 cm

Konec dražby: 08.10.2020 20:07 SELČ

Dosažená cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
800 Kč8.10.2020 20:02:10