Loučení s Jadranem

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 34 cm, rámování: 44 x 58 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.04.2020 20:02 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč