6. Návrat

Monogramováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1898
Šířka: 31,5 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 40 x 49 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.04.2022 20:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč