6. Pařížský boulevard

neurčený autor, olej na plátně, rentoilováno na nové plátno, po roce 1900
Technika: olej na plátně, datace: po roce 1900
Šířka: 24 cm, výška: 17 cm, rámování: 34,5 x 27 cm

Konec dražby: 26.11.2019 19:35 SEČ

Zbývá: 12d 11h 20m 10s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč