6. Podél vody

nesignováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 64 cm, výška: 37 cm, rámování: 48 x 74 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 23.10.2019 19:40 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč