Podzim v parku

signováno vlevo dole, rám původní, mírně poškozen
Technika: olej na plátně
Šířka: 72 cm, výška: 62 cm, rámování: 87 x 96 cm

Konec dražby: 28.01.2019 18:36

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč