6. Tři roubenky

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 27 cm, rámování: 32 x 37 cm

Konec dražby: 08.06.2020 20:02 SELČ

Zbývá: 6d 3h 57m 28s

Vyvolávací cena: 1 000 Kč