U nemocné

signatura nenalezena, rám silně poškozen
Technika: olej na plechu
Šířka: 26 cm, výška: 34 cm, rámování: 39 x 31 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.03.2019 19:15

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč