6. V hustém lese
Rámováno, na reversu výstavní štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 37 cm, výška: 27 cm, rámování: 42 x 52 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 31.10.2022 20:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 700 Kč