6. Ve městě
datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1976
Šířka: 72 cm, výška: 59 cm, rámování: 68 x 81 cm
Konec dražby: 11.01.2023 20:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč