Ve starém domě

plátno fixováno na malířské desce, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 77,5 cm, výška: 64,5 cm

Konec dražby: 09.11.2022 20:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč