6. Z Amsterdamu
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 85 cm, výška: 65 cm, rámování: 75 x 96 cm
Konec dražby: 16.02.2023 19:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč