6. Žebráci

malba rentoilována, starý blondel rám
Technika: olej na plátně, datace: 18. - 19. století
Šířka: 30 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 34 x 42 cm
Stav: odborně restaurováno

Konec dražby: 07.02.2022 20:10 SEČ

Zbývá: 9d 14h 30m 27s

Vyvolávací cena: 3 500 Kč