6. Žena s mužem a zvířaty v krajině

signatura nenalezena, původní stav, rám později přetřen, na reversu razítko
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 55 cm, rámování: 72 x 67 cm

Konec dražby: 10.04.2018 18:14

Dosažená cena: 30 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (24)

částkapříhoz
30 000 Kč10.4.2018 18:09:09 (limit 10.4.2018 15:09:21)
29 000 Kč10.4.2018 18:09:09
27 000 Kč10.4.2018 16:31:57 (limit 10.4.2018 15:09:21)
25 000 Kč10.4.2018 16:31:57
23 000 Kč10.4.2018 15:09:21 (limit 10.4.2018 15:09:21)
21 000 Kč10.4.2018 15:09:21 (limit 10.4.2018 14:49:30)
18 000 Kč10.4.2018 14:49:31 (limit 10.4.2018 14:49:30)
17 000 Kč10.4.2018 14:49:30 (limit 10.4.2018 13:08:59)
15 000 Kč10.4.2018 13:08:59 (limit 10.4.2018 13:08:59)
14 000 Kč9.4.2018 19:50:30
13 000 Kč8.4.2018 09:24:30
12 000 Kč6.4.2018 12:39:24
11 000 Kč2.4.2018 14:26:54
10 000 Kč30.3.2018 12:09:25
9 500 Kč27.3.2018 12:24:09