6. Žena v červené sukni

Technika: olej na kartonu
Šířka: 24 cm, výška: 28 cm, rámování: 40 x 36 cm - poškozený rám

Konec dražby: 10.09.2020 20:06 SELČ

Dosažená cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
1 000 Kč9.9.2020 20:13:45