60. Břízy
signováno iniciály AK vpravo dole, paspartováno a zaskleno.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 11,5 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 32,5 x 22,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.06.2018 20:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč