60. Chata mezi stromy
monogramováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 32 cm, výška: 24 cm, rámování: 32 x 39 cm
Konec dražby: 16.11.2021 19:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč