60. Dřevěný kostel
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1918
Šířka: 38 cm, výška: 33 cm, rámování: 37 x 43 cm
Konec dražby: 10.10.2022 19:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč