60. Portrét ženy - signatura J. Č.
Signováno uprstřed dole, monogramem J. č. zaskleno, rám poškozen.
Technika: akvarel na kartonu, datace: 19. století
Šířka: 17 cm, výška: 21 cm, rámování: 27 x 22,5 cm
Konec dražby: 06.11.2018 19:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč