60. Rhang - Les
Signováno vpravo dole tužkou, značeno a datováno vlevo dole v tisku, číslováno vlevo dole 54, zaskleno a paspartováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 16 cm, výška: 20 cm, rámování: pasparta 37 x 30 cm
Konec dražby: 15.03.2022 20:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč