Smetanovo náměstí Litomyšl

Technika: olej na dřevě
Šířka: 38 cm, výška: 29 cm, rámování: 34 x 42 cm

Konec dražby: 15.06.2021 19:29 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 650 Kč