60. Žáby
kolorovaný mědirit, dvoustránka. Paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: mědirytina, datace: 19. století
Šířka: 36 cm, výška: 26 cm, rámování: 37 x 50 cm
Konec dražby: 19.09.2019 20:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč