61. Barevná kompozice
paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 21 cm, výška: 28 cm, rámování: 50 x 40
Stav: poškozeno
Konec dražby: 15.03.2023 21:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč