61. Pohled na město
signováno vlevo dole monogramem J. D. rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 59 cm, výška: 39 cm, rámování: 48 x 68 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.07.2022 20:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč