Při západu
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: kombinovaná technika, materiál: Barva/fotopapír, datace: 1916
Šířka: 60,5 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 51 x 71 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 25.09.2023 21:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč