61. U Mola
Signováno vpravo dole nečitelně, rámováno, na reversu autorský dopisek ´Alte Mole Swakopmund´
Technika: olej na plátně
Šířka: 22 cm, výška: 26 cm, rámování: 34 x 31 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 08.03.2021 21:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč