61. Vrchovina
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.03.2023 20:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč