Abstraktní kompozice
signováno a datováno vlevo dole, rámováno a zaskleno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1965
Šířka: 46,5 cm, výška: 32 cm, rámování: 49 x 63
Konec dražby: 08.04.2024 20:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč