62. Labutě pod Troskami
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 60 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 16.03.2023 20:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč