62. Na kraji lesa
Rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 31 cm, rámování: 46 x 61 cm
Konec dražby: 05.10.2021 20:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč