62. Od řeky
rámováno,signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na sololitu, datace: 1888
Šířka: 57 cm, výška: 47 cm, rámování: 57 x 66 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 20.06.2019 20:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč