62. Podzimní krajina
rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 57 cm, výška: 46 cm, rámování: 56 x 70,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.03.2023 20:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč