625. Kvetoucí třešně
signováno vpravo dole nečitelně
Technika: olej na kartonu
Šířka: 59 cm, výška: 35 cm, rámování: 45 x 69 cm
Konec dražby: 10.02.2020 19:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč