63. Krajina
Technika: olej na plátně
Šířka: 62 cm, výška: 51,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.01.2023 21:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč