63. Los Caballos
neurčený autor, Los Caballos, litografie na kartonu, signováno vpravo dole, zaskelno, pasparta
Technika: litografie na kartonu, materiál: karton
Šířka: 43 cm, výška: 26 cm, rámování: 46 x 55 cm
Konec dražby: 11.06.2018 20:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč