63. Tři broskve
Zaskleno a rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: Fixováno na kartonu, datace: 1909
Šířka: 20 cm, výška: 28 cm, rámování: 35 x 27,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.01.2023 20:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč