63. V interiéru
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 25 cm, výška: 31 cm, rámování: 44 x 39 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.07.2022 20:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč