63. Zátiší

signováno M vpravo dole
Technika: olej na překližce
Šířka: 14 cm, výška: 11 cm, rámování: 19 x 22,5 cm

Konec dražby: 28.01.2019 20:24 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč