Zimní řeka
zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 23 cm, rámování: 27,5 x 38,5 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 13.09.2023 20:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč