64. Bacchus
kopie staršího mistra, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 52 cm, výška: 57 cm, rámování: 65 x 60 cm
Konec dražby: 12.09.2022 19:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč