64. Chaloupka u řeky
rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 19./20. století
Šířka: 41 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 48,5 x 60
Konec dražby: 12.04.2023 20:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč