64. Chlapec s knihou
Stará malba, pravděpodobně výřez z 18. století, později reintoilováno
Datace: 18. / 19. století
Šířka: 46 cm, výška: 57 cm, rámování: 59 x 48 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.11.2018 19:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč