Květiny ve váze
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 44,5 cm, výška: 54 cm, rámování: 69,5 x 61
Konec dražby: 15.05.2023 20:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč